Вежицький ліцей оголошує набір учнів у 1-й клас на 2024-2025 навчальний рік.

Прийом документів для зарахування учнів до першого класу 2024-2025 навчального року здійснюватиметься до 31 травня.
⌛️До 31 травня 2024 року батьки майбутніх першокласників подають заяви та інші документи для зарахування їхніх дітей до 1 класу
✍️📄Один з батьків майбутнього першокласника подає заяву про зарахування до закладу освіти (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), до якої додаються:
✅️1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
✅️2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о та карта профілактичних щеплень, форма 063-0. У разі, якщо батьки або особи, які їх замінюють, перебувають за кордоном, оригінал медичної довідки подають після прибуття в Україну.
✅️У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копію висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
На зображенні може бути: 1 особа та текст
Усі реакції:2

УКРАЇНА
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ    ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ (РОІППО)
вул. В’ячеслава Чорновола, 74, м. Рівне, 33028, тел. (036-2) 63 64 73, email: roippo.rv@ukr.net, roippo.org.ua,
код ЄДРПОУ – 02139765
 
19.12.2023 № 01-12/878

Керівникам органів управління освітою територіальних громад

Керівникам закладів ЗСО обласного підпорядкування

Про деякі питання реєстрації на незалежне

тестування вчителів базової середньої освіти  

На виконання плану роботи, листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 18.12.2023 №406/03-29 «Про деякі питання реєстрації для участі в сертифікації у 2024 році» повідомляємо те, що реєстрацію педагогічних працівників, які виявили бажання пройти сертифікацію у поточному році, буде проведено з 15 до 30 січня 2024 року.

Підпунктом 1 пункту 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 01 грудня 2023 року № 1464 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних  працівників у 2024  році» (далі - Наказ) визначено категорії педагогічних працівників, які можуть пройти сертифікацію у 2024 році:

- учителі початкових класів;

- учителі математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти;

- учителі української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового  Державного  стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти;

- учителі навчальних предметів (інтегрованих  курсів) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до  історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна і світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»).

Українським центром оцінювання якості освіти розроблено рекомендовані форми довідок, необхідних для реєстрації педагогічних працівників відповідних категорій для участі в сертифікації у 2024 році, що вміщено в додатку до листа.

Звертаємо увагу на окремі випадки, що можуть виникнути в процесі реєстрації педагогічних працівників, які виявили бажання пройти сертифікацію:

1) може бути зареєстрованим педагогічний працівник, який реєструється для проходження сертифікації учителів української мови і літератури, у якого в довідці зазначено,  що за основним місцем роботи він працює учителем за фахом: «Українська мова і література» або «Українська мова», або «Українська література», за умови, що він/вона має 2 роки педагогічного стажу та забезпечує реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової середньої освіти з відповідного навчального предмета (української мови та/або української літератури чи інтегрованого курсу мовно-літературної галузі);

2) буде відмовлено в реєстрації для участі в сертифікації:

- учителю, який працює за фахом «Українська мова і література», «Українська мова», «Українська література», «Математика», але не забезпечує реалізацію нового Державного  стандарту на першому циклі базової середньої освіти з жодного з відповідних предметів;

- учителю, який працює в закладі освіти за фахом «Початкові класи», «Українська мова  і література», «Українська мова», «Українська література», «Математика», «Історія» за сумісництвом чи суміщенням, зокрема керівнику закладу освіти чи філії або його заступнику тощо.

Просимо доручити особам, які в органах управління освітою територіальних громад, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування відповідають за підготовку до проведення ЗНО, поширити дану інформацію серед вчителів, щоб усі зацікавлені були обізнані з процедурами незалежного тестування, зокрема й реєстрації.

Додаток: Довідка для реєстрації на сертифікацію вчителів базової середньої освіти на 4 арк. в 1 прим.

Директор                                                                      Алла ЧЕРНІЙ

Іванна ШИШКО

Зразок довідки для реєстрації на сертифікацію

УКРАЇНА

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»

РОКИТНІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ

34200, смт.Рокитне,вул.Незалежності,13 тел. – 0992707342

e-mail: cprpp.rok@gmail.com  Код ЄДРПОУ 37587526

18.12.2023 р. №643/01-07                                            Директорам закладів загальної  середньої освіти

Про загальні характеристики тестів

незалежного тестування у 2024 році

На виконання листа Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти №01-12/862 від 15.12.2023 КЗ «Рокитнівський ЦПРПП» повідомляємо, що Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив загальні характеристики тестів незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та учителів математики, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників у 2024 році.

Просимо доручити відповідальним за проведення ЗНО/НМТ у закладах освіти поширити інформацію про загальні характеристики тестів незалежного тестування фахових знань та вмінь серед учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та учителів математики.

Інформацію щодо загальних характеристик тестів вміщено в додатку.

Додаток: Загальні характеристики тестів незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та учителів математики на 3 арк. в 1 прим.

Директор КЗ

«Рокитнівський ЦПРПП»                                              Людмила СУЛКОВСЬКА

Оксана ПОМІН


Додаток до листа

від 18.12.2023 №643/01-07

Загальні характеристики тестів незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та учителів математики

Першим етапом сертифікації педагогічних працівників є незалежне тестування їхніх фахових знань та вмінь. На що потрібно зважати, готуючись до цього етапу, та якими будуть тести у 2024 році — визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти. Наголосимо, що ця інформація буде корисною для вчителів початкових класів, а також учителів української мови і літератури та вчителів математики, які викладають на першому (адаптаційному) рівні базової освіти.

Зміст тестів для вчителів початкових класів і вчителів мовно-літературної та математичної освітніх галузей відповідає чинним на сьогодні програмам. Орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів програм і схеми нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.

Тест для вчителів початкових класів міститиме 90 завдань двох форм: з вибором однієї правильної відповіді (86 завдань) та відкритої форми з короткою відповіддю (4 завдання). На проходження всього тесту відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник / учасниця, правильно виконавши всі завдання тесту, – 94.

Тест для вчителів мовно-літературної освітньої галузі також міститиме 90 завдань двох форм: з вибором однієї правильної відповіді (82 завдання) та на встановлення відповідності (8 завдань). На проходження всього тесту відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник / учасниця, правильно виконавши всі завдання тесту, – 114.

Тест для вчителів математичної освітньої галузі міститиме 75 завдань трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді (62 завдання), на встановлення відповідності (3 завдання) та відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань). На виконання всіх завдань тесту відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 91.

Усі тести буде укладено українською мовою.

Результати тестування визначатимуть на підставі набраної учасником / учасницею  кількості балів за виконання всіх тестових завдань. Для успішного проходження незалежного тестування та участі в наступному етапі сертифікації учасник / учасниця має набрати не менш ніж 60% від максимальної кількості тестових балів.

Нагадаємо, що сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме:

незалежне тестування (проводить УЦОЯО);

самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить ДСЯО);

вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить ДСЯО).

Реєстрацію для участі в сертифікації буде проведено з 15 до 30 січня 2024 року у два етапи:

з 15 до 25 січня — у межах граничної кількості, визначеної для кожного регіону;

з 26 до 30 січня — у межах загальної граничної кількості, визначеної наказом для кожної категорії.

Зауважимо, що Міністерство освіти і науки України розширило коло педагогів, які можуть пройти зовнішнє оцінювання професійних компетентностей у 2024 році, та визначило їх граничну кількість. Так, окрім учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та математики, участь у сертифікації зможуть узяти педагоги, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна і світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»). Наразі робоча група при Міністерстві освіти і науки України працює над проєктом Програми незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів цієї категорії вчительства. На основі цієї програми буде розроблено загальні характеристики завдань та схеми їх оцінювання.

Інформацію про особливості процедури реєстрації для участі в сертифікації, а також про затвердження програми та інших матеріалів щодо незалежного тестування вчителів історії та громадянських дисциплін буде розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Доброго дня!

Шановні вчителі, учні, батьки та жителі села! 13.12.2023 р. на базі Вежицького ліцею буде проводитися благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до даного ярмарку. Можна приносити випічку як куплену, так і спечену власноруч.

Класоводи та класні керівники, прослідкуйте за тим, щоб ваші учні обов'язково взяли участь у ярмарку.

Підтримаємо ЗСУ заради майбутнього!🇺🇦


📣ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ‼️📣

У Вежицькому ліцеї проводиться прийом документів для зарахування дітей у перший клас 2023-2024 навчального року.

Для зарахування до 1 класу необхідно подати ЗАЯВУ одного з батьків дитини в заклад освіти. До якої також додаються:
1) Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу;
2) Медична довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
У разі відсутності батьків дитини в Україні, також можна подати ЗАЯВУ на електронну адресу vezhiza@ukr.net
Прийом документів для зарахування дитини в 1 клас триватиме до 31 травня 2023 року.

Шановна адміністрація і вчителі.
Раді повідомити про початок весняної сесії освітніх конкурсів «Олімпіс». На учасників чекають нові захоплюючі завдання.
Учні 1-11 класів можуть брати участь у всіх цікавих конкурсах «Олімпіс» на сайті www.olimpis.com.ua в будь-який зручний час з 1 до 31 березня.
Реєструвати учнів можна до закінчення конкурсів - 31 березня. Ще не пізно запропонувати учням взяти участь у конкурсах, якщо Ви цього ще не зробили.
Конкурси «Олімпіс» проводяться дистанційно на сайті www.olimpis.com.ua, брати участь можна не лише в школі, але й вдома.
З одним і тим же паролем учні можуть брати участь у всіх 5 конкурсах.
Докладніша інформація на сайті www.olimpis.com.ua
Переваги конкурсів «Олімпіс»:
  • Внесок учасника дає можливість брати участь не в одному, а у всіх 5 конкурсах.
  • Всі учасники отримають електронні іменні грамоти і дипломи.
  • Кураторам не потрібно вводити відповіді учнів або надсилати їх поштою.
  • Куратори отримають електронні сертифікати і компенсацію у вигляді знижки, а вчителі-предметники – свідоцтва.
Оскільки у зв'язку з війною багато шкіл не мають змоги отримати посилки з дипломами, учасники цієї сесії конкурсів отримають не друковані, а електронні дипломи, грамоти та сертифікати.
Будемо дуже раді бачити Ваших учнів серед учасників і переможців освітніх конкурсів «Олімпіс 2023 - Весняна сесія».
Слава Україні!
З повагою, організатори Міжнародних освітніх конкурсів "Олімпіс"
Ел. пошта info@olimpis.com.ua, тел. +38 (099) 559-15-86


Шановні колеги! УЦОЯО оприлюднив дементраційний варіант НМТ. Просимо повідомити учителів, учнів про можливість практичної підготовки.
📄Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ з української мови.

💻Також пропонуємо учасникам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.